Jdi na obsah Jdi na menu
 


A je rozhodnuto!!! Předposlední kolo rozhodlo o umístění na prvních třech místech. O.C. Relax bojovali. Hrozně moc chtěli obhájit loňský titul. Ale remíza 2:2 s Listerem jim cestu definitivně uzavřela. Touto ztrátou se zvýšil rozdíl mezi ním a prvním Adrianem už na čtyři body. V Irsku se může slavit. Internazionale Killarney jsou zaslouženými mistry 11.ročníku VA!!!! Gratulujeme.

Také třetí příčka je už zadána. Dnešní výhrou 4:3 nad španělským Ganadorem si ji pojistil Matúš a jeho Hviezda.

O čtvrtou příčku si to na dálku rozdají němeští AS TOTTI Ratíškovice a Tomassiho Ganador. A rozhodnou Irové. P_Elias se v posledním kole utká s Tonnym a Tomassi narazí na Adriana! 

______________________________________________________________

Co se stalo po 15. a 16. kole v naší VA??? Na čele tabulky nic nového. Adriano stále první. V pondělí porazil 4:2 KLOPTN a dnes 2:1 FC Nazran. Také druhý Mercuccio nezaváhal. Výhry 7:0 nad KRBcem a 3:0 nad Kubrtem mu dávají stále naději.

O třetí místo svádějí velký boj Tomassi a Matúš. Tomasův Ganador je zatím o bod lepší, a to i přesto, že tento týden získal pouze bod! V pondělí prohrál s AS TOTTI Ratíškovice 1:3 a dneska remizoval 2:2 s Kobylnicemi. Minulý článek jsem napsal, že Matúš už zabalil boj o třetí místo potažmo o balíček. Ale tento týden jsem ho opět poznal. Dvě výhry a je zpět ve hře. Pondělní výhra 4:1 nad FC Nazran a dnešní 3:1 nad KRBcem!!!

______________________________________________________________

Matúš a jeho Hviezda už pomalu vzdala boj o balíček. Kontumační porážka 0:3 tomu jenom nasvědčuje. Body zadarmo si odnesli angličtí KLOPTN. Naopak Tomassi a jeho Ganador bojují jako lvi. Smetli polské Marshall Island CICM 7:1!!! a dál sní sen o titulu. Na první místo, které stále drží Adriano ztrácí jenom pět bodů. První Kilarney nezaváhali. Rozstříleli FC Wild 7:2! I druhý tým tabulky O.C.Relax vyhrál. Odnesli to řečtí FC Nazran 5:0!!! V tomto zápase opět úřadoval Bobby Conway autor všech pěti branek.

V německé  derbíčku prohráli Negro Puente 0:4 s velkým rivalem AS TOTTI Ratíškovice a klesli v tabulce až na šestou příčku. Naopak jeho soupeř Elias pomalu stoupá tabulkou vzhůru a už šlape na paty Matúšovi.

Další kdo zažívá úspěšnou sérii jsou irské Kobylnice. Výhra 2:0 nad KRBcEm to jenom potvrdila.

Na poslední místo nám klesnul Mifakův FC Kings. Mifak po výborném začátku nezažívá šťastné období a porážka 0:1 s Dexem to ještě zhoršila.

_______________________________________________________________

Matúšova smůla nebere konce. Dnes opět lepší držení míče, vedení 1:0.....ale pak přišla 70. minuta a červená karta pro Espoilleho. Winterfresh to hned v 71.minutě potrestal vyrovnávacím gólem. Hviezda - FC Wild 1:1!!! Matúš tak ztrácí na třetí příčku, poslední bodovanou balíčkem, už tři body.

První a druhý, Adriano a Mercuccio dnes nadělovali stejný sedmigólový dárek. Kilarney podělili Mifakův FC Kings. O góly se podělili Noel Grant a Lorris Le Roux. O dárek Relaxu se postaral útočník Bobby Conway, autor všech sedmi branek. O.C.Relax - KLOPTN 7:0

Já osobně jsem se ale nejvíc těšil na zápas dvou gigantů mezi Listerem a tomassim. Lister oznamoval, že v druhé půlce sezóny už nepotřebuje sehrávat ve futsale, a že potrápí nejednoho favorita. Ale tomassi si to asi přečetl a neponechal nic náhodě. Chtěl udržet třetí místo a na zápase to bylo vidět. Trvalá převaha a výhra 5:1!!!

Bohužel zase dvě kontumace!!!! U tý polský lamky mě to už ani nepřekvapilo. Negro Puente si tak upevnilo pátou příčku a to zcela zadarmo. Druhý viník z Trutnova si asi prodloužil slavící víkend a nestihl nastavit sestavu. Body zadarmo obdržel CERM.

______________________________________________________________

Dneska začneme soubojem posledního Bivoje s předposledním CERMem. No ono k němu vlastně vůbec nedošlo. Siracusa nastoupila pouze s golmanem a proto prohrála 3:0 u zeleného stolu. A je opět poslední.

A co na čele tabulky????? Opět další neuvěřitelný zápas!!! O.C.Relax - FC Wild 1:1!!! Minulej článek jsem psal, že je mi Matúše líto. No dneska je mi líto pro změnu Mercuccia. Měl obrovskou převahu, držení míče 61%-39%, střely 22-3!!! Bohužel pro něj střely na bránu jenom 6-3, tak tady bude ten zakopanej pes :)

Adriano nabídnutou šanci využil a porazil Jiříka 4:1! Díky tomu vede tabulku o dva body před Mercucciem.

Matúš si po nevydařeném pondělku zpravil chuť a vysoko 9:0 porazil Mifaka. A to hrál od 28.minuty o jednoho hráče míň díky červenému kartonku v ruce sudího.

Kobylí Kobylnice stoupá tabulkou stále výš. Jsem už devátý. Dneska to odnesl Kloptn 1:0 :))) Ale musím uznat, že to byl vyrovnaný zápas. Měl jsem pouze víc toho štěstíčka :-D

_____________________________________________________________

Skoro vždycky píši, že na čele nic nového :) Tak pozor, po dnešním mimořádně nabitém kole to už neplatí. Matúš a jeho Hviezda opustili třetí příčku! Na ni poskočil Tomassi a jeho Ganador po výhře nad Kubrtem. Dále se čekalo zda si Adriano poradí s Warnym. Poradil si 2:1 :) Změna nastala i na konci tabulky. Znovuzrozený CERM ze svojí Siracusou podruhé vyhrál a přenechal černého Petra Bivojovi!

MGK Vincitore da Trutnov - FC Internazionale Killarney 1:2!!! Vcelku vyrovnané utkání. Warny se ujal vedení hned v 7.minutě. Adriano odpověděl z přísně nařízené penalty. První poločas tak skončil 1:1! Do druhého vstoupili trutnovští zvýšenou agresivitou, ale místo kýženého gólu dostal v 60. minutě Drew Dunseth červenou kartu!!! Navíc Warny odehrál zápas bez jediného střídání narozdíl od Adriana, který využil všech tří možností. A tak přišlo to co zákonitě přijít muselo. Gól dvě minuty před koncem. Adriano tak dál sní svůj sen o stokorunovém balíčku :)

AshantiGold Obuasi - Hviezda 2:1!!!!!!!! Neuvěřitelný průběh zápasu!!! Po jeho zhlédnutí mi bylo Matúše fakt líto! Držení míče 43%-57%, střely na bránu 3:10, střely mimo 6:11.

V přímém souboji o třetí místo nedal tomassi kubrtovi vůbec žádnou šanci a přejel ho 5:0!!! Hatrickem se blýskl Carrizo.

CERM porazil překvapivě vysoko 5:0 řecký Medion a opustil poslední příčku. Tu přenechal ještě překvapivěji Bivojovi a jeho Rochlovu!!!! Ten prohrál 2:3 s Nikolcicemi. Bivoj vedl už 2:0, ale Dex to nezabalil a hatrickem Sokolova zápas otočil.

_____________________________________________________________

Tak a máme za sebou další týden naší VA. Z vedoucí trojice nám prozatím vypadl Matúš a jeho Hviezda. V pondělním zápase sice porazil Bivoje 6:1, ale ve středu v nádherném zápase podlehl Warnymu 1:2! Warny mohl tento týden sebrat body také Mercucciovi, ale v divoké přestřelce podlehl 3:7!!! V tomto zápase předvedl vynikající střeleckou potenci hráč Relaxu Troy Smith. Osmkrát vystřelil na bránu a dal všech sedm branek svého týmu. Adriano také nezaváhal a dvakrát zvítězil. Nejprve v pondělí porazil CERMa 7:0 a dneska Bivoje 4:1. Druhý je pouze díky horšímu skore.

Ve výborných výkonech pokračuje španělský Ganador. Jenom škoda zbytečné pondělní remízy 1:1 z řeckým FC Nazran. Co je Tomassimu platná převaha, góla nedal ani z pokutového kopu. Díky této ztrátě se na něj bodově dotáhli němečtí Negro Puente. Kubrt porazil CERMa 5:0 a FC Medion 2:1!

Na konci tabulky nám poprvé bodovala italská Siracusa. Dneska porazila irské Nikolcice 3:0!!! CERM se tak přiblížil předposlednímu Bivojovi už na rozdíl pouhých dvou bodů.  

_____________________________________________________________

Po dalším kole máme na čele tabulky menší kosmetickou změnu. Stále sice vede Matúš. Hviezda porazila CERMovu Siracusu hladce 4:0 a to ještě neproměnil Lorenzo Morend dvě penalty. Ale na druhé místo nám poskočil díky lepšímu skore Mercuccio. O.C.Relax totiž rozstřílel Bivojův Rochlov 8:1!!!!!!! Adriano také zvítězil, ale "pouze" 4:1 v irském derby proti Dexovi. Miluju když rozhoduje skore a ne vzájemnej zápas :))))))))

Čtvrtý je Ganador,  na vedoucí trojici ztrácí pouhé tři body. Dneska porazil 1:0 anglický KLOPTN. Co do držení míče zcela vyrovnaný zápas, co do počtu střel jasná tomassiho převaha. Jak se říká kdo netrefí bránu nemůže vyhrát :)

Pátí jsou němečtí Negro Puente. Je docela příhodné, že manažer Kubrt toho času na dovolené v Řecku porazil řeckého mistra FC Nazran 2:1! Miloš Nývlt měl lepší držení míče, ale bohužel velice špatná přesnost jeho střel, ze 14 pouhé dvě na bránu, zapřičinilo dnešní porážku.

Druhý řecký zástupce v naší lize FC Medion ve zcela vyrovnaném utkání, jak na držení tak na střely, remizpoval s italským Palermem 2:2!

Smolařem tohoto týdne bych vyhlásil Wintrfreshe a jeho FC Wild. V pondělí vedl už o dvě branky aby nakonec prohrál 2:3! Dneska naopak prohrával s Listerem už 0:3 aby zabojoval a snížil na 2:3. Bohužel na víc už nezbyl čas. Listerovi se probudil ostrostřelec Denis Beral. V pondělí 8 gólů dneska hattrick, klobouk dolů :)

Mifak po výborném začátku klesá tabulkou stále níž a níž. Dneska si ho vychutnal FRmarkEE 6:1! Všech šest gólů vsítil Wojciech Bensz, také jemu gratuluju :)

Měl to být megazápas mezi úřadujícím mistrem z Německa Ratíškovicemi a úřadujícím mistrem z Ghany AshantiGold Obuasi. Bohužel stávka leteckých dispečerů zapřičinila, že německý tým nedorazil do dějiště zápasu včas a prohrál kontumačně 3:0! Velká škoda :(

A na závěr moje maličkost z Kobylnice. Čekal nás Warny, mistr z Itálie a jeden z těch TOP manažerů zde na brejku. Ale konečně se na nás také zasmála paní Štěstěna s panem Randomem a výhra 2:1 nás ohromě potěšila. Italové neproměnili penaltu navíc vítězný gól minutu před koncem, ale i to k futsalu patří :)))))

  

_____________________________________________________________

Nemůžu začít jinak než megazápasem mezi Dexovými Nikolcicemi a Matúšovou Hviezdou. Držení míče vyznělo jednoznačně pro Hviezdu 65%-35% a mohlo by se zdát, že se jednalo o jednoznačný zápas. Ale pozor! Střely na bránu "jenom" 10:8!!! Dex měl dneska neuvěřitelnou přesnost střelby, pouze jednou netrefil bránu!!! Zato Matúš 11x mimo. Dlouho se zdálo, že zápas skončí remízou, ale pět minut před koncem se štěstí přiklonilo na Matúšovu stranu a Hviezda zvítězila v překrásném zápase 3:2!

V minulém článku jsem asi přechválil Mifaka s Kubrtem!!!!! Mifak dostal nařezáno 1:8 od Listera, kdy všech 8 gólů vsítil Denis Beral. 14 střel na bránu a 8 gólů je velice slušná bilance :) Kubrt pro změnu odjel na dovolenou a zapoměl, že vůbec nějakej futsal existuje. Následovala kontumační prohra 0:3!

Na čele tabulky se nám usadil triumvirát ve složení Matúš, Adriano a Mercuccio. Všichni mají krásných 18 bodů :) Kromě již zmiňovaného Matúše nezaváhal ani Adriano a rozstřílel Tomáše Nývlta 8:0. Bohužel mu to na postup do čela tabulky nestačilo, to by musel vyhrát 12:0 :-) Mercuccio pro změnu rozstřílel CERMa 7:0, ale tady to velké překvapení nebylo. Siracusa tak zůstává poslední a stále čeká na svůj první bodík.

Naopak jeho velký kamarád a italský rival KRBeC válí. Dnešní výhra 2:0 nad Milošem Nývltem to jenom potvrdila.

Dále bych chtěl také vyzdvihnout španělský Ganador. Po minulých ročnících, kdy to z jeho strany nebylo ideální, letos zatím válí. Ale v dnešním zápase proti Winterfreshovi měl taky trochu toho štěstíčka. Prohrával už 0:2, ale hattrickem Gyana zápas otočil a zvítězil 3:2!

Dalším kdo dneska prohrával už 0:2 a zápas otočil byl Warny. MGK Vincitore da Trutnov - AS TOTTI Ratíškovice 3:2

A co já a moje Kobylnice????? Proti Bivojovi veliká převaha, ale když nedám ani penaltu tak na víc než remízu 1:1 asi nemám :)

_____________________________________________________________

Po zasloužené dovolené se opět hlasím s naší milovanou VA. Co se zatím stalo???

Máme odehráno šesté kolo. A jak vypadá tabulka? Na čele jsou naši staří známí Matúš nebo Mercuccio. O skóre je zatím lepší peruánský mistr. Hviezda prohrála pouze jednou a to ve čtvrtém kole právě s O.C.Relax. Mercuccio prohrál také pouze jednou a to v kole pátém s Adrianovým Killarneyem v nádherném zápase plném gólů. Čelo tabulky doplňují nové a pro mě docela překvapivé tváře Kubrt a Adriano. U Adriana nejde ani tak o kvalitu kádru, ale spíš o přístup. Začal brát VA trochu vážněji a na výsledcích je to hned znát. Prohrál také pouze jednou a to v kole šestém právě s Matúšem. Kubrtovo prozatímní čtvrté místo ze ztrátou pouhých dvou bodů na čelo tabulky je zatím největším šokem naší ligy. Nutno podotknout, že velice příjemným.

Naopak týmy které se vždycky prali o čelo tabulky jsou zatím vzadu. U zatím šestého Dexe nejde o nic vážného. Ztráta pouhých tří bodů na prvního není tragická. Navíc měli Nikolcice velice těžký los. Ganador, Hradec Králové, Marshall, TOTTI Ratíškovice, Kobylnice a loňského obhájce O.C.Relax. Ale až 11. místo německého velkoklubu z Ratíškovic nebo 14. místo Listerova Hradce Králové jsou překvapení nemilá. A poslední místo CERMovi Siracusi bez jediného bodu je pak přímo šokem.

Dále bych pak chtěl ještě pochválit Mifaka a jeho FC Kings. Loni poslední místo. Letos zatím tři výhry a tři prohry. Tým se prezentuje krásnou hrou, škoda posledního pětigólového přídělu od španělského Ganadoru, který trochu kazí celkový dojem.  

A na závěr bych chtěl trochu pokárat Bivoje :-D Pouze jedna výhra a jedna remíza a až 16. místo!?!?!?! Celkový vítěz 6.ročníku přestal bojovat? Co se stalo? 

_____________________________________________________________

Tak a současně s prvním ligovým kolem nám začala i naše milovaná VA league.

Mistr a vícemistr z loňského ročníku, Mercuccio a Dex, začali vítězně! Mercuccio a jeho Relax porazili Eliasovi Ratíškovice sice "jenom" 1:0, ale v zápase měli drtivou převahu. Střely na bránu 10:0, střely mimo 20:5 a drženi míče 62%-38%. Zasloužená výhra. Dex a jeho Nikolcice měli na začátek soupeře velice těžkého. Španělský Ganador. Ve velice vyrovnaném zápase se štěstí nakonec přiklonilo na Dexovu stranu a Nikolcice vyhráli 2:1! Dex nastoupil v rozestavení 2-2-1 s jediným klasickým útočníkem Basultem, autorem obou branek. Naproti tomu tomassi vyrukoval s velice ofenzivním rozestavením 2-1-2.

První kolo a hned dvě kontumace!!!!!!! Lister a jeho Hradec zapoměli, že už sezóna začala a daroval tak tři body Adrianovi. Dalším hříšníkem je australský Winterfresh a jeho Wild. Ten pro změnu odjel na dovolenou (asi) a zapoměl nastavit futsal. Naposledy přihlášen 8.7.2010!!!! Uvidíme a počkáme na jeho vyjádření, snad se nezruší...

V dalším velice zajímavém zápase se jako už tradičně štěstí otočilo k Bivojovi zády a ve vyrovnaném souboji podlehl 2:3 KRBCovi a jeho Palermu. Také musím zmínit rozestavení obou soupeřů. Kdo ve futsale nastupuje pouze s jedním útočníkem bývá zpravidla o nějaký ten gól šťastnější. V tomto zápase se to potvrdilo. Hold záloha je záloha :)))

Italský mistr Warny a proti němu řecký mistr Miloš Nývlt. Jak to dopadlo? Zasloužená remíza 2:2! Možná proto, že oba nastoupili pouze s jedním útočníkem :)

Zajímavě postavil FRmarkEE svého jediného záložníka. Ten si vůbec nezahrál a Matúšova Hviezda nadělovala. V jednoznačném zápase, jednoznačná Matúšova výhra 5:1!!!

V dalším mači úřadoval Pimpong. Hlavně díky jemu porazil Jiřík a jeho AshantiGold Obuasi anglický KLOPTN 2:0

Kubrt překvapil! Po loňské skoro vypuštěné sezóně, letos zabojoval a pro mě trochu překvapivě porazil italskou Siracusu 3:1! Třemi góly se blýsknul Juan Zorrio.

A co moje maličkost? Doplatil jsem, na rozestavení. Hrát na dva útočníky se ve futsale prostě nyvyplácí. Ve vyrovnaném zápase jsem prohrál 1:4 s řeckým MEDIONEM. Držení míče 51%-49%! Medion vystřelil pětkrát na bránu a dal čtyři góly. Budu se nad sebou muset zamyslet :)

_____________________________________________________________

Tak nám skončil další v pořadí už neuvěřitelný 10.ročník naší milované VA! Jako už tradičně to byl boj do posledního kola. A v konečném účtování muselo rozhodnout mezi prvním Mercucciem a druhým Dexem až celkové skore. To měli hráči O.C.Relax o 14 gólů lepší a zaslouženě obhájili loňské vítězství. Mercuccia dokázal porazit pouze Dex v 9.kole a P_Elias v 11.kole. Druhé Nikolcice ani jednou neprohráli!!!!!! Body ale ztratili za tři remízy. Hned v prvním kole s FC Nazran, ve čtvrtém kole s Marshallem a v 16.kole s Matúšovou Hviezdou. Nádherný souboj o první místo pokazil v posledním odloženém 10.kole FRmarkEE a jeho Marshall Islands CICM. Dex doufal v polákovo zabojování a obrání Mercuccia o nějaký ten bodík. Bohužel FRmarkEE potřetí!!!!!!!!!!! v tomto ročníku nenastavil hráče a prohrál tak kontumačně. Dex toto hodně špatně trávil, padali i silnější výrazy a já se mu ani nedivím. Evokuje to polsko-irskou nevraživost, snad si to kluci už vyříkali.

Třetí skončil Lister. Jak se on sám nazývá "věčně druhý smolař" obsadil letos v uvozovkách jenom třetí místo. Ale podle mě to není málo. Bohužel v klíčových bitvách proti týmům z čela tabulky nedokázal urvat ani bod. Prohrál jak s Relaxem, tak s Nikolcicemi i z nakonec čtvrtými Ratíškovicemi. Ale Vainqueurs Hradec Králové se přihlásili i do dalšího ročníku a tam to snad už konečně zlomí.

Velká bitva se strhla také o čtvrté, páté a šesté místo. Týmy se nakonec seřadili s bodovým rozestupem takto. Čtvrtý P_Elias a jeho Ratíškovice. Ratíškovice sice dokázali porazit prvního Mercuccia nebo třetího Listera, ale pak také dokázali prohrát 1:7 s Dexem, 0:3 s Tomasiho Ganadorem nebo 1:5 s Hviezdou. Pátý skončil Matúš a jeho Hviezda. Velice sympatický tým, který nevypustil jediný zápas. Prohrál sice jenom třikrát, ale díky pěti remízám to na víc jak páté místo nestačilo. Šestou příčku si nakonec zamluvil Tomassi a jeho Ganador. No možná se čekalo lepší umístění můj tip byl před začátkem ligy do třetího místa, ale prioritu měla asi liga ve Španělsku nebo se dávali šance nadějným mladíkům kdo ví. Ale každopádně patří tomassi k tomu lepšímu co naše VA nabízí.

Sedmý skončil Adriano a jeho Kilarney. Tady platí to samé co u tomassiho. Čekalo se lepší umístění. Ale boj o titul v irské lize, mezinárodní poháry, NP a spousta hráčů v reprezentaci zapřičinili, že do VA nastupoval s velice mladým kádrem. Jak Adriano sám říká aby získali nějakou tu zkušenost :)

Tak trochu ostudou je až osmé místo polského velkoklubu z Bohumína. Navíc tři kontumace. No do dalšího ročníku je co zlepšovat. Já snad budu FRmarkEEmu psát před každým kolem, jestli nastavil sestavu :) V dalším ročníku očekávám velké zlepšení a lepší předzápasovou morálku!!!

Další pořadí už jenom stručně. Devátý Bivoj, tradiční účastník měl možná trochu smůly. Ve vyrovnaných zápasech se štěstí přiklonilo vždy k soupeři. Desátý Warny inteligentní manažer, bohužel pro VA byly priority také někde jinde. Tímto mu gratuluji k zisku titulu v italské lize. Na jedenáctém a dvanáctém místě se seřadili velkokluby z Řecka, bratři Nývltové. V řecké lize byl úspěšnější FC Nazran v naší VA zase FC Medion. Třináctá skončila moje maličkost. Tady to na lepší umístění prostě nebylo. O čtrnácté a patnácté místo svedli velký boj oba Replacementi a velcí kamarádi CERM a KRBeC. Úspěšnější byla Siracusa. Šestnástý skončil Winterfreshův FC Wild. V dalším ročníku čekám velký posun v tabulce směrem nahoru. Sedmnáctý skončil Kubrt a jeho "Černý most" a tady byla priorita a boj o ligový primát v německé lize více než jasná. V Ghaně titul u nás pouze osmnáctá příčka. Jiříku styď se :) Předposlední a poslední příčku nakonec okupovali dva anglické kluby. KLOPTN byl o tři bodíky úspěšnější a přenechal tak černého Petra Mifakovi a jeho FC Kings.

______________________________________________________________

Dneska to vezmu trochu stručněji, páč ráno vstávám už v pět :-/ Na čele opět nic nového. Mercuccio, Dex i Lister vyhráli. Velmi zajímavý zápas sehrál P_Elias proti Matúšovi. Pátá Hviezda vyhrála překvapivě vysoko 5:1 a přiblížila se čtvrtým Ratíškovicím už na rozdíl dvou bodů. Já jsem taky celkem zabodoval a porazil jsem v irském derby Adriana 3:1! V pikantním souboji bratří Nývltů byl spokojenější Miloš, který porazil Tomáše 2:1............... du spát :)

______________________________________________________________

Další kolo nám nabídlo přehršel gólů a na můj vkus až příliš jednoznačných výsledků. Obvzlášť bych chtěl vypíchnout skoro neuvěřitelnou remízu 6:6!!! Stalo se v zápase mezi Matúšovou Hviezdou a FRmarkEEho Marshall Islands CICM. Střely na bránu v tomto zápase 11:11! FRmarkEE kopal celkem čtyři penalty, dal pouze tři :) Rozhodčí má ty polský lamky asi moc rád :)))

Na čele tabulky nic nového. Mercuccio vyprovodil Bivoje, dle mě trochu překvapivě vysoko 6:0 a je díky lepšímu skore první. Druhý Dex také jednoznačně 8:0! Odnesl to Kloptn. Třetí Lister pro změnu 7:0! Dneska smutnil TNývlt a jeho Medion.

Další příděl v nůši si odnesl Jiřík. Naložil mu ho tam P_Elias. AshantiGold Obuasi - AS TOTTI Ratíškovice 0:8! Hra pouze na jednoho obránce se Jiříkovi nevyplatila a když se vyfauloval defenzivní záložník tak byl konec.

V Irsku vede tabulku Adriano, v Řecku Miloš Nývlt a jeho FC Nazran. Jejich pikantní souboj v naší VA vyzněl lépe pro řeckého borce poměrem 3:0! Také Adriano hrál pouze na jednoho obránce, ten dostal ve 33.minutě za nerozhodného stavu červenou kartu a bylo po zápase.

Oba Replacementi remizovali. CERM 1:1 s Tomassiho Ganadorem a KRBeC 2:2 s Warnym.

______________________________________________________________

A dneska to konečně nastalo, všichni se na ten zápas těšili, všichni o něm mluvili. Mercuccio versus Lister! O.C.Relax versus Ac Vainqueurs Hradec Králové. Kdo čekal napínavou podívanou mohl být trošku zklamán. Mercuccio v zápase jasně dominoval a zvítězil 4:0! A jelikož Dex "pouze" remizoval 2:2 s Matúšovou Hviezdou, dostal se Relax do čela. Je to sice jenom o skóre, Dexík dal o 17 branek méně, ale i to se počítá. Lister je stále třetí, ale spíše než boj o titul bude muset bojovat o udržení třetího místa před vlčáky P_Eliasem a Matúšem. Ve vynikajících výkonech pokračuje Adriano a jeho Kilarney, dneska porazil řecký Medion 2:0! Konečně se nám probudil  i polský spáč FRmarkEE. Odnesl to Jiřík třemi góly aniž sám nějaký vstřelil. Na konci tabulky remizoval Kloptn s Tonnyho Kobylnicí 2:2 a opustil předposlední příčku. Tam klesl Winterfresh a jeho FC Wild. Poslední zůstává Mifak, ale to vůbec nevadí, někdo toho černýho Petra dostat musel :)

______________________________________________________________

Další neuvěřitelný zápas nám odehrál "věčně druhý" smolař Lister. V zápase kola mezi jeho Hradcem a tomassiho Ganadorem úřadoval hlavní rozhodčí. Odpískal proti Hradci TŘI!!!!! penalty a Ganador vyhrál 4:2! Lister díky této prohře klesnul na třetí místo.

První místo drží stále Dex a jeho Nikolcice. Dnes porazil Jiříka 2:0

Druhý je Mercuccio. Jeho Relax vyprovodil FC Medion 10:0!!!!!!!!!!

Závěr bude ještě velice zajímavý :)

FRmarkEE   ....halóóóó´!!!  Budíček!!!

______________________________________________________________

První trojka opět nezaváhala. Nikolcice, Hradec i Relax vyhráli. Mercuccio 2:0 nad těžkým Ganadorem. Dex dokonce 9:0 a všech devět gólů vsítil Amankwah Quansah! Lister v pohodě 4:0 nad FC Wild.

_____________________________________________________________

První trojka nezaváhala. Nikolcice, Hradec i Relax vyhráli. Mercuccio 5:0, Dex 3:0 a Lister 2:0!

Čtvrtý v pořadí a v posledních zápasech ve velké formě se prezentující P_Elias dnes bohužel narazil. Pouhá remíza ze zkušeným Bivojem. A jelikož Hviezda i Ganador vyhráli je i to čtvrté místo v ohrožení. Zvláště výhra Matúše a jeho Hviezdy 7:0 nad silným Adrianem trochu překvapila.

Další přestřelka se zrodila v zápase mezi Palermem a Kobylnicemi. Tonny nakonec vyhrál 5:4 :)

V souboji o poslední místo zvítězil Kloptn nad Mifakem vysoko 7:2!

_____________________________________________________________

Vynikající forma P_Eliasovi stále drží. Po skalpu Mercuccia si připsal další zářez. Tentokrát to odnesl Lister a přepustil tak první místo nenápadnému Dexovi. Dex ještě neprohrál, zatím ztratil pouze čtyři body za dvě remízy. Ale vzájemný zápas s Listerem má ještě před sebou.

Mercuccio porazil v důležitém zápase Warnyho sice jenom 1:0 gólem z penalty, ale v zápase měl velkou územní i střeleckou převahu a tak si výhru celkem zasloužil.

Jak tedy vypadá čelo tabulky? První je Dex s 29 body. O bod méně 28 má druhý Lister. Třetí je z 27 body Mercuccio. Boj o titul je tedy stále otevřený.

Matúš a jeho Hviezda nadále stoupá tabulkou vzhůru. Po další výhře 4:0 nad Mifakem je už šestý.

V dalším velice zajímavém zápase dvou zkušených manažerů Bivoje a FRmarkEEho se zrodila celkem spravedlivá remíza 1:1!

V rodiném souboji bratří Nývltů je na tom zatím lépe Tomáš. Jeho Medion je po výhře 4:1 nad Kloptnem v tabulce na osmém místě. Miloš a jeho Nazran prohrál 0:1 s Krbcem a je až patnáctý.

Na konci tabulky je anglické duo Kloptn a Mifak s pěti respektive čtyřmi body.

______________________________________________________________

Loňský obhájce Mercuccio znova poražen! Jeho druhým katem po Dexovi se stal německý P_Elias. Ve zcela vyrovnaném utkání, jak na střely tak na držení míče, rozhodlo dle mého trojí Eliasovo střídání proti žádnému Mercucciovu. V tabulce tak O.C.Relax klesli až na třetí místo.

První je stále bez porážky Lister a jeho Hradec Králové. Že by se letos konečně dočkal??? V tomto kole mu to ale dost ulehčil polský FRmarkEE. Nastoupil o jednoho hráče v poli méně, navíc nedal penaltu. A tak si Gilbert Brando s chutí zastřílel, čtyřmi góly rozhodl utkání.

V dalším velice zajímavém utkání mezi Legendary Rochlov Clubem a Nikolcicí Punkers uhájil Dex po výhře 3:0 druhou příčku a dál tak šlape Listerovi na paty.

Oba Replacementi odešli poraženi, postaralo se o to irské duo Killarney a Kobylnice po výsledcích 1:4 respektive 1:2

Dále zabojoval Matúš se svojí Hviezdou a porazil anglický Kloptn vysoko 4:0!

_____________________________________________________________

Po dnešním devátém kole došlo ke změně na pozici lídra. Mercuccio poprvé prohrál. Co mu byla platná územní převaha. Jeho kanonýr Tetteh dokonce neproměnil penaltu. A tak začal úřadovat Nikolcický Okezie Osunwa, který třemi góly utkání rozhodl. O.C.Relax - Nikolcice Punkers 2:3!!!

Do čela se tak vyhoupl Lister, který si poradil s Kobylnicemi až po boji 4:2! Po prvním poločase dokonce prohrával 1:2! Ve druhé půli se však probudil ostrostřelec Sauvestre a hatrickem rozhodl.

Třetí jsou už zmiňované Nikolcice. Dex po dlouhých sedmi sezónách nehraje žádný pohár a tak má Ec na rozdávání.

V dalším zajímavém zápase porazil FRmarkEE tomassiho 3:1 a v tabulce se dostal před něho na čtvrtou příčku. FRmarkEE postavil tři útočníky a naopak tomassi zapoměl jednoho obránce ve Španělsku a tak o osudu zápasu nebylo pochyb.

Také Bivoj si polepšil. Porazil Řecký Nazran 4:0, kdy všechny čtyři góly vsítil Mehmet Kus. 

_____________________________________________________________

Máme odehraná další dvě kola a nabízí se otázka zastaví někdo Mercuccia??? :)

V 7.kole to odnesl Miloš Nývlt pětigólovou nadílkou a v 8.kole jsem dostal já dokonce osmičku. Jeho útočník: ú-255, s-255, t-255, r-255 a ostatní skilly kolem stovky!!! Proč nehraje večer ligu??? Domnívám se, že porazit jeho ligové kolegy dokáže i s mnohem méně kvalitními hráči. Naopak na takové soupeře jako je Lister, Bivoj, Adriano, Dex, tomassi, Elias, FRmarkEE, Warny, CERM, bratři Nývltové, bratři Přídovi, KLOPTN, Matúš, Winterfresh, KRBeC nebo Mifak staví to nejlepší co má.

A to je pro organizátora turnaje ta nejlepší pochvala co může být. A nejen to, ale i občasné poznámky na diskuzi od věčně druhého Listera nebo Adrianovi komentáře potěší.

Ale podle mě to zatím druhý Lister ještě nezabalil, navíc vzájemný zápas s Mercucciem nás ještě v 16.kole čeká.

Navíc se ještě nesmí zapomínat na třetího Dexe, čtvrtého tomassiho, pátého FRmarkEEho, šestého Eliase a sedmého Bivoje. Ztráta těchto týmů není veliká a stát se může ještě hodně.

_____________________________________________________________

Ani po 6.kole se na čele nic nezměnilo. Vede Mercuccio, druhý je Lister a třetí tomassi. Zato na konci tabulky se dějí věci. Vyhrál Tonny a z posledního dvacátého místa poskočil až na šestnácté! :-) Předposlední Kubrt porazil Jiříka a náhle je už čtrnáctý. Černého Petra tak mají v ruce angličtí plejeři Kloptn a Mifak.

_____________________________________________________________

V pátém kole smolně prohrál Tomassi a jeho Ganador 1:2 s Adrianem. Vyrovnaný zápas rozhodlo trochu toho štěstíčka a srdíčka :)))))))

Na čele se nám tak osamostatnil Mercuccio ze svojím Relaxem. Dneska přejel Mifaka 5:0! Střely na bránu 16:0 a střely mimo 14:0 mluví za vše.

Poslední jsem já :((((  Ale už mám alspoň bod :))

_____________________________________________________________

Tak a současně s prvním ligovým kolem nám začala i VA league.

Mistr a vícemistr z loňského ročníku, Mercuccio a Lister, začali nekompromisně! O.C.Relax deklasovalo KRBcovo Palermo 6:0, když všech šest gólů vsítil ghanský ostrostřelec Tetteh. Listerův Hradec Králové se činil ještě víc a osmigólovým přídělem to odneslo německé Negro Puente. Kubrt si tak po smolném vyřazení z předkola poháru až po penaltách musel spolknout další hořkou pilulku.

V dlouho očekávaném irsko-polském derby byl úspěšnější ( jak jinak ) Adriano. Marshall Islands CICM - FC Internazionale Killarney 0:2!!!

V dalším hitu kola se rozešli smírně po remíze 1:1 Bivoj s CERMem. Vyrovnané utkání ovlivnilo přísné vyloučení Rochlovského Mezy.

Dalším dvěma Irům se už tolik nedařilo. Z dvojzápasu proti řeckým bratrům Nývltům dokázal ukořistit bod pouze Dex za remízu 2:2! Tonny prohrál 0:1!

AS TOTTI Ratíškovice přejeli Mifakův Kings 5:0

MGK Vincitore da Trutnov pouze remizovali s anglickým KLOPTNem 1:1, když měli v zápase převahu.

Nueva Generacion de Ganador porazili Jiříkův AshantiGold Obuasi 3:1

A nakonec jedna kontumace. Hrači FC Wild se nesešli a tak Hviezda přišla ke třem bodům zadarmo. Winterfreshe to samozřejmě mrzelo, cituji omluvu: "Ahoj! Ospravedlňujem sa za dnešnú kontumáciu... :( nejak som nepostrehol, že sa už začala liga (podobne na vypustiť som dopadol aj v OP).. je to moja vina a kludne očakávam aj nejakú pokutu..
Sorry Winterfresh"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Diskuze

(Tonny, 15. 1. 2010 14:04)

Tady můžete diskutovat ohledně turnaje!